Palmë

Shitet nga: ****** 08 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
lule
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim