Dy komoda nje dolla

Shitet nga: komplete 04 Maj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Dy komoda dhe nje dollap qmimi i volitshem Lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim