KOMOD PER SALLON DHE PER TELEVIZOR

Shitet nga: Komoda 25 Tet 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komoda (komodina) per televizor Komoda i ka keto dimenzione: Gjatesia 170 m , lartesia 0.85 m dhe gjeresia 0.53 m.

+377 44 380 100 viber
+386 49 380 100
Komod, vitrin, dollap, per libra, sallon, raft, rafta, orman, per TV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim