Komod

Shitet nga: Vullnet Nurkollari 08 Pri 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komodini ne gjendje shum te mire siq shihet ne foto.Eshte e drurit dhe shume e mbrojtur si e re.Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim