Komoda 2 pjes pjesa posh dhe pjesa nalt

Shitet nga: prizren 17 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
komoda 2 pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim