Komode per TV dhe dy tavolina

Shitet nga: furkan 17 Shk 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komode per TV dhe dy tavolina ne gjendje te rregullt siq shihet ne fotografi. Dimensionet e komodes: gjatesia 2m, lartesia 1.80m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim