Regall 360 x 230 x 60 cm

Shitet nga: arbeni 05 Tet 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet regalli 360 x 230 x 60 cm

Përbëhet nga 8 pjesë, katër poshtë dhe katër lart.
Dorëzat dhe menteshat (bagllamat) duhen t'i ndërrohen (rreth 30 Euro).
Pa transport, lokacioni afër KEDS-it (KEK-ut).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim