komoda dhe varse per tesha

Shitet nga: edon 18 Pri 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda edhe varse per tesha 60euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim