,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj kerkoj nje vetur

Shitet nga: Mobilje galaktika Sot 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Mobilje galaktika me seli ne prizren prodhon mobilje kualitative , me cmime te volitshme.
Kjo mobileri eshte e specialiazuar per prodhimin e te gjitha llojeve te mobiljeve duke perfshi:
Kuzhina ,
dhoma dite,
paradhoma
dhoma fjetje ( per te rritur dhe femij)
Vitrina , rafte dhe dollap te ndryshem, tavolina per ngrenie dhe per pune etj.

Prodhojm mobilje edhe sipas pororsis. . pranojm nje vetur dizell ndrrim me mobilje,me ose pa dogan.mercedes,vw ,opell,etj.
Telefonat ose viber
044 300 869
044 216 785
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim