BALAJ-M

Shitet nga: ali 01 Nën 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
BALAJ-M bejm prodhimin e kervetatv si per te rritur ashtu dhe per femi me dimensione te ndryshme prodhimet tona jon 100% nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim