BEJM HAPJEN E PUSEVE BUNARVE

Shitet nga: vesim 29 Nën 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm hapjen e puseve ne terene te forta dhe te buta me gypa te plastikes
tel 044 842 887 ose 049 835 875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim