Dhoma e femijeve

Shitet nga: dani 02 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kreveti dy kateshe munde te ndahet ne du kreveta veq e veq dimenzioni 180x90
Dollapi me kapak levizese perpjete dimenzioni 150x93
Tavolina 76X75X60 dhe varsja per tesha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim