Dhoma gjumi nga mediapani

Shitet nga: Enver 04 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma gjumi per 3 femi 100% mediapan shtrati per 3 femi dollap 2+1 si dhe. Tavolina e punes si dhe secili shkall e ka dollapin e vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim