Dhome Gjumi per femije

Shitet nga: Naxhije 11 Tet 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen per femije .
shtrati i gjumit dhe pjesa perfundi dhe komoda per rroba , komoda tjeter per kompjuter dhe pjesa tjeter percjellese e shtratit me fijoka. eshte shume e ruajtur dhe e bukur .
Nr Tel : 045518716
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim