Dhome fjetje ne shitje

Shitet nga: Agimi 15 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e fjetjes !
Perveq krevatit, si pjese perberese te kompletit jane: dollapi, pasqyrja me 4 sirtar dhe dy anesore.
Eshte shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim