Dhome gjumi dhe termo

Shitet nga: shitsi 13 Sht 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi *(krevet me dyshek I perdorur 2 muaj) dhe termo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim