KREVET 15 EURO

Shitet nga: noli 01 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
KREVETAT JAN NGA KFORI NE GJENDJE TE MIR
DIMENZIONI 70 x 200.. 15 EURO COPA.DHE JAN DY COPA KOMPLET,
PER ME SHUM TEL 044-467-010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim