Kauç

Shitet nga: Daver 06 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauç i rrahatshëm dhe i butë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim