Kauç

Shitet nga: Daver 08 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauç i rehatshëm dhe i butë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim