Kauç

Shitet nga: Daver 10 Shk 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauç për fjejtje e butë dhe e rrahatshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim