Kauç

Shitet nga: Daver 14 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauç I rrahatshëm dhe I butë për fjejtje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim