Kauq shum e rrujtun ngjyra e bardh 50 euro

Shitet nga: Xxx 04 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes kauqin e bardh dhe shum e rrujtun 50 euro mundeni edhe viber me kontaktu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim