Kauq

Shitet nga: daver 05 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauq i vetem i bute dhe i rahatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim