Kauq

Shitet nga: Daver 22 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
3 kauqa shume pak te perdorne edhe te rrehatshme per fjetje dhe e ka sandekun per jorgana 3 kauqa 260.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim