Komplet kauq dhe rregalli

Shitet nga: Nissi 07 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shiten komplet jan te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim