Krevate per femije dhe tavolina pune per nxenes

Shitet nga: Jeton 16 Maj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevati per femije dhe tavoina per nxenes. Ne gjendje te rregullte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim