LULAJE ,TAVOLINA,KARIGA,BUNARIT,....ETJ.

Shitet nga: SALLANXHAKA.......EXTRA,,,,,,VIBER.44974177 24 Gsh 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
PUNOJM NGA DRURI .. LULAJE .KOMPLLET TAVOLINA DHE KARIGGA. KREVETA PER PLLAZ. OGRADA. BUNARIT.SHANKERICA PER KAFIC, ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim