Mobilje/Inventar

Shitet nga: Daver 04 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauç për fjejtje dhe e rrehatshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim