Mobiljet jan likur shum te rujten dhe me tavolin..

Shitet nga: xxxxx 19 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

890 EUR   1 450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
mobiljet jan shum te mir por arsyja qi po i shes qe nuk po qelen per fjetje nuk bojn

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim