Mojca

Shitet nga: Flurim 07 Mar 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes mojcen me dy 3she dhe një 1she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim