Shes Urgjent Mobilje te rreja

Shitet nga: Arbeni 04 Nën 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Komplet dhoma e fjetjes e perdordur shume pak.
Dollapi i rri, kanapeja tepite dhe perdet te kompletuara.
Mobiljet jane te perdorura shume pak ne gjendje perfekte .
SHİTET KOMPLET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim