Shitet dhoma e gjumit

Shitet nga: Shitet 18 Gsh 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e gjumit e perdorur, shume komode dhe funksionale (shtrati dy dollape njeri per rroba dhe njeri per orendi personale)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim