Shtrat gjum (dopjo - shtrat dysh)

Shitet nga: NORA 30 Sht 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes divanin eshte shume pak i perodrur se bashku me jogin ortopedik , shum praktik per gjum si dhe shum funksional po ashtu edhe me dy komodat percjellese tek kryt, Arsyeja pse shitenn vendi i pa pershtatshem i dhomes si dhe hapsira e vogel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim