Shtrat

Shitet nga: .. 27 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet Shtrati dhe dy fijoka,edhe mbulesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim