Spavaq

Shitet nga: daver 05 Pri 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Spavaq i rahatshem dhe i bute
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim