Spavaq

Shitet nga: daver 06 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Spavaq i rahatshem dhe i bute.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim