Kauq e bardh shum e rrujtun dhe shum e mir 50 euro

Shitet nga: Xxx 05 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kauqin e bardh shum e mir dhe shum e rrujtun 50 euro e ka qmimin mundeni edhe viber me kontaktu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim