Kauqper per llokal ose per shpi

Shitet nga: Xx 02 Pri 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kauqin per llokal ose per shpi shum e rrujtun dhe shum e mir mundeni edhe viber me kontaktu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim