Komode Shporedi Elektrik Kuzhina

Shitet nga: Arton Krasniqi 14 Shk 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Un Shes Kuzhinen Me Shporedin Elektrik Dhe Komoden Per Televizion : Kuzhina Esht Me Ngjyr Kafe Dhe Te bardh Kuzhina Esht Ne Gjendje Te Rregullt Siq E Shifni Edhe Vet Poashtu Edhe Shporedi Elektik Esht Ne Gjendje Te Rregullt Shporedi Elektrik Esht Me Ngjyr Te Bardh i Ka Kater Plloqa Dhe Furren : Komoda Esht Me Ngjyr Kaltert Dhe Te Hirit Ajo E Ka Vendin Per Televizion Per Ma Shum Informata Ju Lutem Kontaktoni Ne telefon ose Qyteti Prizren Lagjja Shote Galica Nr:1 Te Qajtorja Qeti Qmimi Fundit Esht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim