shes.makina pir blloka betonit

Shitet nga: arif mazrek 11 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes makina për bllok botonit

shes dhe boj ndrrom


Maqin blok it
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim