Tresh, Dysh, Njesh

Shitet nga: Shqipe Popaj 05 Pri 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim Kauqat pak te perdorura jane Tresh (shtrihet per fjetje) ,Dysh dhe Njesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim