1 orman dhe 2 kauqa me 2 fotele

Shitet nga: Ismet Munik 18 Gsh 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Ormani (dollapi) eshte i ruajtur teper cmimi eshte 200 . Kurse fotelet me kauqat i kan cmimin 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim