3,2,1 dhe komod 350 €

Shitet nga: jeton 12 Jan 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kompleti 3,2,1 dhe komoda shum te ruajtura dhe ne gjendje shum te mir si dhe tavolina jepet gratis qmimi diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim