3shi 2shi dhe 2 fotelet

Shitet nga: xxx 24 Gsh 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilje jon te reja te ruajtne nuk jon te demtuara arsyeja qe i shes se nuk i perdori .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim