Dollap+tavoline per dhome ndenjeje

Shitet nga: shitesi 08 Nën 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet dollapi bashke me televizor dhe tavolinen per dhomen e ndenjes,me cmim te volitshem ,per me shume informacione ju lutem na telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim