Dy dhoma

Shitet nga: S.Gj 26 Gsh 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy dhoma : dhoma e ndenjes dhe dhoma e fjetjes . Dy dhomat shiten 1600 € se bashku . Per me shume informata kontaktoni ne numrin e dhene .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim