Garniture e dhomes se pritjes

Shitet nga: Shpend 19 Sht 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Garniture e dhomes se pritjes e cila perbehet prej nje:kauci trekendesh,nje kauci dykendesh dhe nje fotelje.Qe te gjitha kane ngjyre pjeshke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim