Kauca - Treshe, treshe, qoshe dhe fotele

Shitet nga: Agron Morina 11 Pri 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Ulese komode me mehanizem te shtrirjes per shtret.
Kualiteti i larte slloven. Cmimi volitshem. Arsyeja e shitjes. Riparimi i katit te shtepis.

Cmimi eshte i pa diskutueshem.
Ne cmim eshte i perfshire tavolina dhomes ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim