Kauq e bardh shum e mir dhe rrujtun 50 euro

Shitet nga: Prizren 09 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin e bardh shum e mir dhe rrujtun qmimi 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim