Kauq e bardh shum e rrujtun dhe mir 50 euro

Shitet nga: Prizren 10 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Kauq e bardh shum e rrujtun dhe mir 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim